Přivedení fanoušků/Ovládání komunity

Založení firemního profilu na Facebooku, nebo jiné sociální síti, je úspěšný krok, po kterém budou pravděpodobně následovat pomalé a těžké začátky. Získat první fanoušky je těžké, stejně tak jako získat interakce a probudit zájem o příspěvky. Nabízíme proto možnost poskytnutí celé komunity, která vám s rozjezdem pomůže a usnadní vám cestu k popularitě.

Získání stálé komunity uživatelů na sociálních sítích je náročné a ne každému se to povede. Díky nám můžete takovou komunitu získat a využít jí jednorázově nebo i pravidelně. Komunita se postará o kladné komentování, sdílení a „likování“. Můžete si sami zvolit počet uživatelů, kteří budou vaši komunitu tvořit.

 

Přivedení fanoušků/Ovládání komunity vám zajistí:
– pozitivní ohlas pro každý přidaný příspěvek
– bohaté interakce
– rozjezd začínajícího webu

— přivedení nových fanoušků
– rozšíření působnosti
– přirozenou popularitu

 

Pokud přidáte příspěvek, vždy záleží na prvním dojmu a to se týká i prvního komentáře. Jestliže k vašemu příspěvku přibude jako první negativní komentář, pravděpodobně budou následovat další, pokud však kladné, přidají se i další příznivci. Této služby mohou využívat zejména firmy, které se chystají uvést produkt, či službu a bojí se prvního negativního ohlasu. Službu nabízíme pouze za účelem kladné podpory, pojí se s ní možnost využití dalších služeb, od rozšíření fanoušků až po propagaci a správu soc. sítě.

 

Náš orientační ceník:

Ceník - ovládání komunity

 Zadat poptávku

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing