Správa vašich projektů

 

Nemáte dostatek času na své projekty a hledáte někoho, kdo zajistí levnou a profesionální péči? Správně vedené stránky mají pravidelně aktualizovaný obsah, jsou zcela funkční a návštěvníci pokaždé najdou důvod, proč se na web vrátit. 

Bohužel ne každý má možnost věnovat svým webovým projektům dostatek času a zbytečně se tím připravuje o návštěvníky i o zisk. Úkolem naší redakce je zajistit profesionální správu internetových stránek, aby prosperovaly a zajistily si stálý přísun uživatelů. Spravujeme všechny druhy internetových projektů, firemní i osobní weby, eshopy, online magazíny aj. O správu se starají zkušení administrátoři a redaktoři, kteří mají bohaté zkušenosti s redakčními systémy. Dokážeme zajistit správu i celého portfolia webů.

Správu zajišťuje naše internetová redakce Makawiel Publishing s.r.o., která úspěšně vede přední české magazíny a zajišťuje péči o eshopy a firemní stránky.

Profesionální správa může zahrnovat:

– Aktualizaci obsahu, vytváření textů
– Přidávání nových článků/produktů
– Komunikaci s uživateli, reakce na dotazy
– Moderování diskuzí

– Zajištění funkčnosti
– Pravidelnou aktivitu na sociálních sítích
– Zálohování
– Individuální požadavky..

Jak spolupráce vypadá

Správu plně přizpůsobím vašim požadavkům, může zahrnovat pravidelné vedení magazínu, moderování diskuzí, přidávání produktů, aktualizace, zálohování a vše, co je zapotřebí pro prosperitu webu.

Nezávazně nás kontaktujte a následně se telefonicky nebo osobně dohodneme na možnostech správy. Naše redakce je vám neustále k dispozici a rádi vám poradíme v oblastech, které by se daly weby vylepšit. Správa webů vám zajistí dostatek času pro nové projekty, kvůli kterým jste na ně neměli prostor.

Zadat poptávku

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing