Správa sociálních sítí

 

Sociální sítě jsou skutečnou zbraní, která dokáže rozhodnout o popularitě či nepopularitě webu, eshopu nebo i celé firmy. Úspěšné společnosti toto vědí, a proto se staly sociální sítě prostorem, kde pravidelně vyživují své fanoušky kvalitním obsahem a získávají zde skutečnou popularitu a přízeň.

socmsítěOvládat sociální sítě takovým způsobem není lehké, a proto vám nabízíme možnost správy sociálních sítí a dalších služeb, které se k ní vztahují. Zaměřujeme se zejména na 2 nejpopulárnější sociální sítě a sice Facebook a Twitter. Říká se, že kdo není na Facebooku, jako by nebyl. Tuto statistiku potvrzuje fakt, že se na něm nachází cca 967 milionů uživatelů a podle statistik je to více než polovina všech dospělých lidí, kteří mají přístup k internetu. Může snad existovat lepší místo, kde byste mohli oslovovat potřebnou cílovou skupinu lidí?

Služby pro sociální sítě jsme stanovili tak, aby byly cenově snadno dostupné a aby pro vás znamenali skutečný přínos. U jednotlivých služeb máme stanovené orientační ceny, které se upraví na míru podle vašich požadavků. Většina uživatelů si u nás objednává správu soc. sítích společně se správou webu, můžete jí však objednat i samostatně.

 

Kompletní správa sociálních sítí

kompletní správa

Služba, která v sobě zahrnuje pravidelné přidávání příspěvků, komunikaci s uživateli, odpovídání na dotazy, vedení komunity a v neposlední řadě také rozšiřování popularity a propagaci stránek. Tuto službu děláme na míru a pokud nemáte konkrétní představu, rádi vám uděláme nabídku, která vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Více informací

Oživení/založení firemního profilu

Oživení profilu

Pokud jste zaspali dobu nebo nedisponujete vlastním firemním profilem z důvodu založení nového webu či firmy, rádi se postaráme o jeho založení. Základní založení stránek na sociálních sítích vám rádi doplníme o efektivní propagaci a přivedení fanoušků. Umožněte svým uživatelů nebo klientům, aby vás mohli sledovat na sociálních sítích. 

Více informací

 

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing