Online redakce pro váš web

Vlastníte internetový nebo tištěný magazín, na který hledáte redaktory nebo redaktorky? Potřebujete spravovat web a nemáte na něj čas? Nabízíme možnost profesionální redakce na Vašem magazínu. Ať už se jedná o drobný blog, nebo o vysoce navštěvovaný portál, postaráme se o jistotu stálého publikování.

Náš redakční tým se skládá z redaktorů a žurnalistů, kteří se v oboru pohybují minimálně 10 let. Spravujeme magazíny specializované na specifické obory i s všeobecným zaměřením. Můžeme vám práci usnadnit natolik, že vám zdarma nabídneme i možnost kompletní správy magazínu. Vytvoříme příspěvky, které publikujeme včetně obrázků a fotografií.

Profesionální správa zahrnuje:

– Poskytnutí redaktorů i redaktorek
– Možnost trvalé redakce
– Perfektní znalost redakčních systémů

– Poskytnutí profilů redaktorů zdarma
– Možnost ghostwritingu a OEM
– Publikace na soc. sítích v ceně

Kompletní správa magazínu

Pokud máte stránky na Facebooku, Twitteru nebo Google+, tak tam rovněž zajistíme publikování příspěvků a novinek. V případě kompletní správy si můžete dát pouze nohy na stůl a sledovat, jak automaticky naše publikace funguje.

Cenová politika

Rádi se s vámi domluvíme na individuálních podmínkách i ceně. Naše ceny začínají od 200 Kč (bez DPH). Cena je vždy individuální podle požadavků a náročnosti. Vždy nejprve dodáme zkušební článek zdarma pro odsouhlasení. Ukázky naší práce můžete sledovat v našich referencích.

Zadat poptávku

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing