Služby pro weby

Založení blogu

blog

Pravidelné přibývání obsahu na webu je vítané nejen pro vyhledávače, ale zejména pro vaše návštěvníky, kteří mají stále důvod pravidelně navštěvovat vaše stránky. Je jedno, jestli provozujete eshop či firemní web, pravidelnými příspěvky budete dávat neustále najevo, že máte čím překvapit a že máte co nabídnout. Vaše uživatelé od vás mohou odebírat neustálé novinky. Poskytneme vám profesionálního blogera, který se o tuto práci postará.

Více informací

Copywriting

Copywriting

Potřebujete profesionální texty? Nabízíme vám službu copywritingu, kterou zajišťují redaktoři z naší redakce. Vytváříme všechny druhy textů, od textů na web, až po SEO texty, PR články, články, návody, popisky produktů, pozvánky i překlady do češtiny. Jsme schopni zpracovat libovolné množství textu od 1NS až do stovek NS.

Více informací

Vytvoření e-booku/katalogu

box-shot

Vytváření e-booků je nejen v módě, ale pokud budete disponovat možností stažení e-booku na vašem webu, stoupnete tím na hodnotě v očích svých klientů, kteří budou vděční za to, že jim nabízíte bonus zdarma. Buďte napřed před vaší konkurencí a nechte si vytvořit vlastní knihu v elektronické formě.

 Více informací

Newslettery

news-letter

Newslettery jsou ideální možností, jak upozornit vaše klienty/uživatele na novinky, akce či nabídky, kterými disponujete. Jedná se zároveň nástroj ke zvýšení návštěvnosti, který umí vytvářet z jednorázových klientů pravidelné zákazníky. Pokud newsletter potřebujete, zajistíme jeho vytvoření a možnost odeslání vašim klientům.

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing