O nás

Říká se, že jedině spokojený klient je skutečným měřítkem kvality. Cílem naší práce je vkládat veškerou naši kreativitu, zkušenosti a píli k vytvoření hodnot, které se postarají o rozvoj vašich projektů.

Jsme společnost Makawiel Publishing s.r.o., internetová redakce, která se skládá z týmu profesionálních redaktorů, IT specialistů a žurnalistů s mnohaletou praxí. Naší náplní práce je zejména péče o vaše internetové projekty, copywriting a poskytování redakčních služeb. Projekt Spravastranek.cz jsme založili proto, aby měl každý možnost svěřit své webové projekty do rukou zodpovědného týmu, který zajistí jejich správu i rozvoj..

Neměříme klienty dvojím metrem, proto se na nás můžete obrátit s vaším projektem a my vám rádi poskytneme individuální přístup, konzultace zdarma a rovněž plnou informovanost o možnostech, které se vám s námi nabízí. Naší politikou je kvalitně odvedená práce za rozumné peníze. Díky tomu si u nás nechají spravovat své stránky velké společnosti, ale i drobní uživatelé, kteří nemají čas na provoz svého webu nebo ho chtějí svěřit do rukou někomu, kdo se o něj dokáže postarat.

Kvalita naší práce je zajištěna zejména zkušeným a sehraným týmem, který se dokáže podřídit požadavkům a přinést vám požadovaný efekt.

Petr Pokorný

„Jsme připraveni poskytnout profesionální služby pro Vaše internetové projekty“

Petr Pokorný, jednatel

 

 

 

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing