Kompletní správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou místem, které neustále žije a mrtvé či polomrtvé profily rychle upadnou v zapomnění. Nabízíme proto kompletní správu sociálních sítí, aby byli vaši uživatelé neustále informovaní o všech novinkách a váš profil byl místem, kam všichni opět rádi zavítají, protože budou vědět, že na něm stále přibývá nový obsah.

Profily na sociálních sítí jsou pro mnoho firem důležitější, než samotný web a stávají se významným zdrojem uživatelů, klientů i fanoušků. Skutečný úspěch však mají ty profily, kde přibývá nový obsah a interakce uživatelů, proto vám nabízíme kompletní správu sociálních sítí, abyste se svým webem, nebo firmou, zabodovali na místě, kde se schází uživatelů nejvíce.

 

Správa sociálních sítí zahrnuje:
– pravidelné přidávání příspěvků
– odpovídání na dotazy uživatelů
– mazání nevhodných komentářů
– účinná propagace

— pravidelné aktualizace
– sdílení příspěvků
– rozšiřování fanoušků
– ovládání komunity

 

Všechny služby se vztahují na Facebook s možností využití Twitteru a Google+. Právě tyto 3 sociální sítě představují nejdůležitější spojení mezi uživateli a vaší nabídkou&publikovanými novinkami. Uvedené ceny jsou orientační doladí se podle vašich požadavků. 

Vyzkoušejte si u nás kompletní správu Facebooku i dalších sítí na měsíc za polovinu ceny. Následně se rozhodnete, jestli budete chtít se správou pokračovat nebo ne.

 

 Zadat poptávku

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing