Budování zpětných odkazů

Využíváme několika druhů zpětných odkazů, které zajistí rychlou indexaci nového obsahu nebo zvýšení počtu odkazu na stávající obsah webu. Dbáme na kvalitu, kterou nabízíme za příjemné ceny. Základem služby je její kvalitní provedení a následný report, který vám zašleme, abyste měli kompletní přehled nad provedenými službami.

Výběr jednotlivých SEO služeb – sestavte si optimalizaci přesně podle svého rozpočtu. Kvalitní SEO služby jsou vám k dispozici za velmi příjemné ceny. 

Pro budování zpětných odkazů můžete vybírat z:
– publikace PR článku na tématickém magazínu
– podpůrné mikroweby
– záložkování pro weby

– linkbuilding do diskuzí
– tvorba SEO textu
– registrace do kvalitních katalogů

Náš ceník:

— PR článek s publikací
Kvalitní magazíny jsou tím nejžádanějším místem pro umístění odkazu a my vám poskytneme výběr z několika desítek magazínů, na které vám PR článek publikujeme. Naši redaktoři vám vytvoří originální PR článek se zpětnými odkazy. Seznam magazínů zašleme každému na vyžádání, i s ceníkem. Sepíšeme a publikujeme PR článek podle přání. Publikace proběhne na tématickém magazínu dle vašeho výběru.
Sepsání 1 PR článku………………………..150 Kč

Publikace na magazínu…………………….200 Kč (Seznam magazínů zde)


— Vytvoření podpůrné mikrostránky

Vytváříme moderně vypadající mikroweby, které jsou určeny pro podporu vašeho webu. Každý z mikrowebů je na subdoméně a disponuje originálním textem, 4 sekcemi a odkazuje na hl. web.
Vytvoření 1 mikrowebu……………………350 Kč


— SEO text
Potřebujete na web text, který bude obsahovat důležitá klíčová slova? Napište nám a my ho vytvoříme. Bude se jednat o originální text s přirozeně zakomponovanými slovy, na která chcete cílit.
Cena za 1 NS…………………..250 Kč


— Záložkování
Záložkování není “passé“, jak někteří tvrdí, slouží zejména k rychlé indexaci obsahu. Jedná se o vložení webu do záložkovacích systémů typu bookmarky.cz, linkuj.cz aj. Vybíráme známé CZ a SK zál. systémy.
Vložení do 10 záložkovacích webů…………… 200 Kč


 Linkbuilding do diskuzí
Vytváříme zpětné odkazy na tématických diskuzích, kombinujeme odkazy ze sociálních sítí/blogů/velkých portálů. Vyhýbáme se spamování, proto vytváříme linky jen u tématických příspěvků a nevhodná nebo nepřínosná témata nerealizujeme.
Cena za 1 komentář s odkazem…………………..40 Kč


Ceny jsou uvedeny bez DPH

Zadat poptávku


Popis služeb:

PR článek s publikací
Sepíšeme a publikujeme PR článek podle přání. Každý PR článek v sobě bude obsahovat až 3 odkazy na váš web a jeho délka bude 1 NS. Publikace proběhne na kvalitním tématickém magazínu, který si sami vyberete z našeho seznamu.

Vytvoření podpůrné mikrostránky
Vytváříme moderně vypadající mikrostránky, které jsou určeny pro podporu vašeho webu. Každý z mikrowebů je na subdoméně a disponuje originálním textem, 4 sekcemi a odkazuje na hl. web. Na vyžádání děláme mikroweby i na vlastních doménách

SEO text
Pro podporu ve vyhledávání samotného webu je SEO text zcela ideální možností. Přímo na váš web sepíšeme kvalitní a čtivý text, který bude obsahovat všechna důležitá klíčová slova.

Záložkování
Záložkování není “passé“, jak někteří tvrdí, slouží zejména k rychlé indexaci obsahu. Jedná se o vložení webu do záložkovacích systémů typu bookmarky.cz, linkuj.cz aj. Vybíráme známé CZ a SK zál. systémy.

Linkbuilding do diskuzí
Vytváříme zpětné odkazy na tématických diskuzích, kombinujeme odkazy ze sociálních sítí/blogů/velkých portálů. Vyhýbáme se spamování, proto vytváříme linky jen u tématických příspěvků a nevhodná témata nerealizujeme.

    RSS Blog redakce Makawiel Publishing